Kozaku e vë në siklet duke e mbuluar me para, veprimi i Fatmira Breçanit thotë gjithçka

INA
INA

8 Shtator, 2023

Një video së fundmi ka bërë xhiron e rrjetit. Fenomeni i TikTok, Kozaku shfaqet në një koncert teksa mbulon me para këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Fatmira Breçanin.

Mirëpo qëndrimi i të dyve në video ka tërequr vëmendjen e të gjithëve.

Kozaku qëndron stoik përpabllë këngëtares, duke hedhur para në një mënyrë aspak fisnike. Kjo e ka vënë në siklet Fatmirën e cila i ka larguar edhe dorën duke e ndaluar veprimin e tij.

https://vm.tiktok.com/ZMjjwr1JJ/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ