Krah këngëtarit më të mirë në treg/ Luizi përgatitet për bashkëpunim ?! (Video)

INA
INA

08/11/2023

Duket se Luizi po përgatitet për bashkëpunimin e rradhës që dhe do jetë hit i padiskutueshëm.

Në një video të shpërndarë nga vet Luizi në Instagramin e tij shihet krah këngëtarit Elgit Doda.

Zgjidhja më e lehtë për të hequr Psoriasis në kushte shtëpie.

Një bashkëpunim i ri ? Akoma asgjë zyrtare jemi në pritje.

https://vm.tiktok.com/ZMj7WSA1d/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

INFO

NA NDIQ