Krah njerëzve të suksesshëm Arbana bën urim të veçantë

INA
INA

17/02/2024

Moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani ka shkruar fjalë zemre për pavarësinë e Kosovës.

Duke uruar me të mirat për vendin tonë ajo ka bashkangjitur fotot me disa nga figurat me të dashura për publikun shqiptarë si Vjosa Osmani, Ylli Limani, Capital T, Adriana Matoshi, Fifi.

“Gëzuar Pavarësinë Kosovë, ky vend që ndër vite, më ka falur kaq shumë dashuri, dhe kaq shumë miq të mirë.
Gëzuar disa prej njerëzve më punëtorë e më frymëzues që njoh. Gëzuar të gjithë popullit të Shqipërisë tjetër, kudo janë, e lumtur që ditë pas dite jemi gjithmonë e më pranë” është shprehur ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ