Kriset miqësia me Semin? Bora Zemani sqaron gjithçka me postimin e fundit

Picture of INA
INA

08/08/2023

Shoqëria e tyre mori një jehonë të madhe vitin e kaluar brenda mureve të shtëpisë së famshme ‘Big Brother Albania’. Bëhet fjalë për prezantuesen Bora Zemani dhe këngëtaren Semi Jaupaj.

Vetëm dy ditë më parë u përfol se mes shoqeve miqësia ishte krisur dhe shkak për këtë u bë mungesa e “like-ve” dhe komenteve në profilin e njëra-tjetrës në Instagram.

Por shoqet menjëherë kanë hedhur poshtë zërat me anë të një postimi në rrjetet sociale që i dedikohet miqësisë.

Ka diçka kaq të bukur për të pasur miq afatgjatë, që kanë dëshmuar versione të shumta tuajat dhe ju kanë dashur pa kushte në secilin version.”, shkruhet në postim ku Bora bën tag Semin dhe shoqen e tyre tjetër.

TË FUNDIT
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ