Kriset miqësia mes Merit dhe Ilnisës: E quajta shoqe…

INA
INA

08/02/2024

Zinxhiri i shpëtimit, spektaklin e “prime-t” të kaluar, ka krijuar debate të forta në shtëpi, ku sigurisht nuk i ka shpëtuar Meri dhe Ilnisa.

Ilnisa, Gazi dhe Meri janë tre të nominuarit për javën e ardhshëm, ku sipas zinxhirit të shpëtimit, Ilnisa dhe Meri ishin të fundit ndërsa Gazi u dërgua menjëherë në nominim për shkak të zarfit të zi, pasi kishte thyer rregullat.
Teksa kanë qenë në dhomën e gjumit, Meri dhe Gazi kanë diskutuar në lidhje me një deklaratë të Ilnisës, e cila është shprehur se nuk do ia falë kurrë Vesës që po ia heq Merin nga “BBV3”.

Mirëpo Meri nuk e ka pritur aspak mirë komentin e saj, e cila e konsideron atë si një konkurrente tepër të dobët.

Një pjesë nga biseda:

Meri: Unë me Ilnisën jam deklaruar si shoqe dhe kam mbajtur pozicionin si shoqe, nuk kam mbajtur pozicionin si lojtare. Se po të dua të bëhem lojtare bëhem shumë kollaj

Gazi: Si të gjithë.

Meri: Po dreqi e mori, i kam thënë shoqe, më ka thënë shoqe dhe nuk doja të shkelja këtë gjë.

Gazi: Ti je tjetër gjë. Unë gjithmonë që jam zënë me atë, jam zënë se ka sulmuar të tjerët.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ccc28da4-d47f-4914-b80b-d21c374cfcd1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ