Kriset miqësia mes tyre? Arbana habit me veprimin për festën e Oltës

INA
INA

07/02/2024

Aktorja e njohur Olta Gixhari zbuloi më në fund për publikun ditën e djeshme gjininë e fëmijës së saj gjatë ceremonisë së “Gender Reveal”.

Në një video mjaft të bukur të postuar nga Olta në rrjetin social “Instagram”, u zbulua se ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe Amari do të bëhet me një vëlla.

Në festë morën pjesë shumë figura publike. Ndër të pranishmet atje ishte edhe Sara Hoxha, Xhemi Shehu etj., por ajo që ra në sy ishte mungesa e moderatores Arbana Osmani.

https://www.instagram.com/oltagixhari/?utm_source=ig_embed&ig_rid=484872c0-d593-411e-aa0a-66e5df474664

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ