Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

INA
INA

1 Qershor, 2023

Keisi Medini dhe Krist Dragot u njohën brenda “Big Brother Vip Albania”, u pëlqyen, lidhën e më pas u ndanë po aty. Pas përfundimit të eksperiencës, Keisi tha se do e priste mirëpo mesa duket ndryshoi mendje rrugës.

Edhe Kristi ka bërë deklarata të ndryshme, që nga fakti se s’do kthehen më bashkë, e deri tek e fundit që ishte se ka nisur një lidhje të re.

E kur menduam se mes tyre çdo gjë mori fund, çifti shfaqet bashkë. Shkak u bë një event që i detyroi të qëndrojnë në të njëjtin ambient. Aty, Ronaldo Sharka ka mundur t’i filmojnë teksa qëndrojnë shumë pranë njëri-tjetrit, edhe pse dallohet distanca mes tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ