Kristi: Nuk e shoh më Efin si finaliste

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14 Prill, 2023

Kristi ka bërë një analizë të lojës së bashku me Bledin dhe Nitën. Kjo e fundit ka thënë se Efin e ka parë si finaliste gjatë momentit të rihyrjes së saj, por tani jo më.

E ndërsa Kristi u shpreh se Efi ka humbur shumë pikë dhe Kiara nuk është duke dhënë asgjë.

Ai shtoi se Luizi bën thjesht disa ngacmime, por nuk ka më dëshirë të luajë.

Sipas tij Luizi hyri fuqishëm në lojë dhe u pëlqye për faktin që kundërshtonte çdo njëri në shtëpi. Kjo e bëri atë të dukej ndryshe nga të tjerët. Ai nuk harroi të komentonte Armaldon, duke thënë se ai hyri në lojë si skuth duke shkuar nga Olta te Luizi.

Kristi u shpreh se nuk merrej me banalitetet që ndodhnin gjatë javës, por thjesht analizonte situatat dhe argumentonte vetëm në prime, gjë që i surprizonte banorët.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ