Kristi u jep mend ndjekësve: Mësoni të mendoni para se të shkruani me kompetencë

INA
INA

15/10/2023

Kristi, ish banori i BBV, është padiskutim një ndër personazhet më të komentuar në media.

Shpesh herë, ai ka qënë një shënjestër e komenteve negative në rrjetet sociale, madje duke marrë edhe kërcënime me vdekje.

Së fundmi, ndjekësit e tij janë kapur sërish me Kristin dhe kësaj radhe për paraqitjen e tij në tapetin e kuq të premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

Kristi ka bërë një postim në profilin e tij zyrtar të Instagramit, duke publikuar një foto nga premiera, të cilën e ka shoqëruar me komentin: “Në çfarë kuadri më saktësisht”?

Ky postim i ish-banorit, nuk është pritur mjaft mirë nga ndjekësit, ku një pjesë e mirë e akuzojnë se ai është ziliqar ndërsa një tjetër pjesë e komenton lidhur me veshjen e tij.

“Në kuadrin e mëso të vishesh sipas rastit se le nam. A shkohet në premierën e filmit, në tapetin e kuq me syze dielli dhe me xhinse si karagjoz. Më vjen keq, por e patolerushme”, shkruan një ndjekëse e Kristit.

Disa të tjerë komentojnë atletet, disa të tjerë modelin e xhinseve dhe kështu Kristi ka vendosur t’iu përgjigjet, duke shkruar:

“Kush thotë se ka një kod për një “look” apo stil në tapetin e kuq, veçanërisht në një vend kur informaliteti është një element i fortë i kulturës. Mësoni të mendoni para se të shkruani me kompetencë”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ