Kristjan Asllani feston ditëlindjen, Jasir Asani nuk përbahet: O i bukuri im! (FOTO)

ina-online
ina-online

09/03/2024

Sot është një ditë e veçantë për Krisjtan Asllanin. “Regjisori” i mesfushësh ditën e sotme feston 22-vjetorin e tij të lindjes.

Përveç urimeve nga familjarët, Interi apo FSHF-sa, shumë shokë të kombëtares kanë vendosur ta urojnë publikisht. I veçantë është urimi i Jasir Asanit.

Mëngjarashi nëpërmjet një “Insta-Story” ka shkruar “O i bukuri im ti edhe 100”, teksa e ka shoqëruar edhe me një emoi në formë zemre.

Dyshja kanë një marrëdhënie të nmirë mes tyre dhe kjo ka bërë që në fushën e lojës të jenë një dyshe fantastike duke na dhuruar gola dhe asiste spektakolar me fanelën e kombëtares shqiptare.

FOTO/ Kristjan Asllani feston ditëlindjen, Jasir Asani nuk përbahet: O

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rosi roma rossi

Roma përgatit kontratën e re për De Rossin

futboll

Man City dhe Chelsea takohen sonte në gjysmëfinale të Kupës FA

berat-gjimshiti-djimshiti

“Moment krenarie për të gjithë ne” – Gjimshiti flet pasi eliminoi Liverpoolin me Atalantan e tij

XHAKA GRANIT

Granit Xhaka po çmend, as anglezët nuk e ndalen

fenerbahce

Fenerbahce eliminohet

salah

Liverpoolit nuk i bën punë fitorja, eliminohet nga Atalanta e Gjimshitit

kloop

Klopp: Krijuam 67 goditje në tre ndeshjet që nuk i fituam, e çuditshme

akil

Sot mbahet seanca dëgjimore për xhudistin Akil Gjakova – kërkohet paraburgimi i tij

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

INFO

NA NDIQ