Kritikoi Zhaklinën dhe Arbrin, Arjan Konomit i ndërpritet kontrata e punës si opinionist

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17 Prill, 2023

Opinionisti i njohur Arjan Konomi së fundmi ka qenë në vëmendje me kritikat që ka pasur kundrejt opinionistëve të Big Brother VIP.

Ai i ka konsideruar Arbër Hajdarin dhe Zhaklin Lekatarin si opinonistë të diskutimit me nivel të ulët mediokër.

“Tek i dëgjoja mu duk sikur po shikoja njerëz të rëndomtë, mediokër që diskutojnë në një lokal periferie dhe japin e marrin, thonë e stërthonë, e kthejnë e debatojnë në mënyrën më vulgare në një spektakël që imagjo se sa shije të hidhur që të lë”, shprehej ai në rrjetet e tij sociale.Gjatë fundjavës ka nisur të qarkullojë një informacion mbi shkëputjen e kontratës së punës së Konomit me televizionin Top Channel. Zëra pranë opinionistit spekulojnë që arsye janë saktësisht deklaratat e bëra për dy kolegët e tij.Prej disa javësh, Konomi mungon në “Përputhen” në rolin që e ka nga viti 2020 teksa sot ka marrë rrugë drejt Suedisë.

Burimi: Prive.al

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

tuna

Ja kush ishte arsyeja që i bëri bashkë Tunën e Patrisin

INFO

NA NDIQ