Krizë në lidhjen e Romeos dhe Heidit, çfarë ndodhi mes tyre

INA
INA

06/03/2024

Lidhja e Romeos dhe Heidit është duke pësuar një krizë. Romeo së fundmi kishte deklaruar se nuk ka besim te Heidi më.

Heidi u pa e prekur nga kjo situatë mes tyre. Ajo tha se e ndjen se ka dyshime të mëdhaja tek ajo.

Ndërsa Romeo tha se e ka të vështirë ta besoj Heidin.

Nga ana tjetë Heidi insistonte se Romeo ka ndryshuar.

“E kam shumë të vështire komunikimin ketu ne shtepi, dhe nuk do doja qe kjo goca ketu të qante, dhe kur te tjeret me thone qe po i ushtroj presion Heidit kjo gje me ngarkon me shume, sepse nje njeri qe e dua ti shkaktoj kte lloj gjeje nuk e dua”, tha Romeo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ