Kryeministri Kurti viziton shtëpinë e regjisorit Isa Qosja (FOTO)

INA
INA

25/01/2024

Mbrëmë Kryeministri Kurti dhe ministri i kulturës Çeku ishin në shtëpinë e regjisorit Isa Qosja.

“Kënaqësi dhe frymëzim të dëgjonim rrëfimet për artin, filmat dhe krijimtarinë e tij përgjatë karrierës së tij të bujshme e me plot suksese”, shkroi ministri Ceku. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhelal xheladini

Ndërroi jetë këngëtari kumanovar i hiteve të mëdha Xhelal Xheladini

Kurani

Në Shqipëri restaurohet Kurani 100-vjeçar

100-denar

MASH: Janë paguar bursat për nxënësit dhe studentët shfrytëzues të ri

Prof. Dr. Jusuf Zejneli

Emocionohet rektori i UT-së: Qytetarët lëshonin shtëpitë e tyre të fillon mësimi, nuk i ndalonte asgjë studentët..

anila aliu

23-vjeçarja shqiptare “pushton” skenat e botës, fiton çmim në zemër të Serbisë: Jam shumë krenare

albin kurti

Albin Kurti për gjuhën shqipe

tetova

Besa Dauti emërohet drejtoreshë në Galerinë e Arteve në Tetovë (FOTO)

sunaj-raimi

Puna e tre gjërave që e korisin burrin!

Adem-Demaci

Një pjesëz nga “Dashuria kuantike e Filanit”, shkruar nga Adem Demaçi

INFO

NA NDIQ