Kryeministri Xhaferi sot vizitë në komunën e Likovës

ina-online
ina-online

15/02/2024

Kryeministri Talat Xhaferi sot do të qëndroj për vizitë në komunën e Likovës.

“Kryeministri Xhaferi në ora 10:00, do të marrë pjesë dhe do të drejtohet në evenimentin me rastin e inspektimit të kopshtit të ri në fshatin Mateç a do e vizitojë edhe Pallatin e Kulturës. Më pas, në ora 10:30, Kryeministri Xhaferi do të marrë pjesë në evenimentin me rastin e inspektimit të rrugës së ri-konstruktuar lokale në fshatin Likovë, Komuna e Likovës. Në ora 11:00, Kryeministri Xhaferi do e vizitojë Shkollën Fillore “Rilindja” në fshatin Llojan, Komuna e Likovës, ku së shpejti do të fillojë ndërtimi i një salle sportive”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga kabineti i tij.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ