Kryetari i komunës së Jegunovcës sulmon fizikisht një qytetar nga Shkupi?!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/01/2022

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njoftojnë se gjatë ditës së djeshme një shkupjan ka raportuar se ka qenë i sulmuar fizikisht nga kryetari i Komunës së Jugunovcit, ndërkaq kryetari i Komunës së Jugunovcit të njëjtën ditë ka raportuar se ka qenë i sulmuar verbalisht nga shkupjani.

“Dje në ora 11.40 në SPB Tetovë, personi
M.M. (69) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 11.30
në komunën e Jegunovcës ka qenë i sulmuar
fizikisht nga kryetari i komunës. Të njëjtën ditë në
ora 14.50 në Policinë e Jegunovcës personi D.K. (44)
nga Tudenca e Tetovës, kryetar i Komunës së
Jegunovcës ka raportuar se rreth orës 11.30 në
komunën e Jegunovcës personi M.M. nga Shkupi
është sjellë në mënyrë agresive dhe e ka sulmuar
verbalisht”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Nga SPB Tetovë shtojnë se të dy kallëzimet janë duke u proceduar për zbardhjen e plotë të rastit.

TË FUNDIT
9 minuta
Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?
1 orë
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
1 orë
Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares
1 orë
Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes
2 orë
Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

ME TE LEXUARA

24 orë
Bekim Sali do të udhëheq me Alternativën
6 orë
Marrëveshja mes VLEN dhe VMRO-DPMNE-së për zëvendësministra dhe drejtoritë drejt fundit
1 ditë
Qeveria e ardhme pritet të jetë më stabile që ka pasur ndonjëherë vendi!
19 orë
Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës
1 orë
Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes
1 ditë
Si nisi sherri që përfundoi me vrasje mbrëmë të rruga e Plastikave? – Ende s’janë kapur autorët
8 orë
Shaqiri: Është obligim moral i Fronti Evropian që të mbështes Gashin për kryetar të Kuvendit
24 orë
VMRO kërkon përgjegjësi për sallat kirurgjike, thotë se ministri Demiri nuk e ka idenë se çfarë po ndodh

LEXO MË SHUMË

Fronti evropian ali ahmeti

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

konjufca

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Kurto dudush

Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares

bekim qoku kuvend

Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

vlen kuvend qoku kasami gashi taravari mexhiti

Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Afrim Gashi

Kush është Afrim Gashi-kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut

Palestina gaza

Spanja, Irlanda e Norvegjia njohin Palestinën! “tërbohet” Izraeli

Afrim Gashi

Afrim Gashi u zgjodh kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

bdi kuvend

Deputetët e “Frontit Evropian” braktisën Kuvendin pas verifikimit të mandateve

INFO

NA NDIQ