Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri merr një mesazh ofendues nga një serb, e publikon në Facebook

ina-online
ina-online

27/07/2023

Kreu i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri ka pranuar një mesazh ofendues nga një serb.

Ky mesazh i ka ardhur përmes rrjetit social “Facebook”, ndërsa në të njëjtin rrjet identik, e publikoi edhe vet Zeqiri,

“Çetnikët nuk më harrojn më përshëndesin nga nji her me ksi lloj mesazhi”, shkroi Zeqiri në statusin e paredaktuar nga ne.

Ndërkaq, me një përkthim të thjeshtë, mësohet edhe përmbajtja e dërgesës:

“Përshëndetje kryetar fallco i çmendur. Edhe sa do të bësh dredhi me 2% të votave”, ka shkruar Marko Peric.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-10-23-42-16-882_com.android.chrome-edit

Kush ishte Liridona dhe Naimi? Detajet e pathëna për vrasjen në Kosovë (video)

rip-600x360

Vdes në detyrë në Jarinjë një polic kufitar i Njësisë Speciale

granit plavaa

Të burgosurit tentuan ta sulmojnë Plavën: Tre të dyshuarit për vrasjen e Liridonës shpërndahen në burgje të ndryshme

shaban liridona

Shaban Murseli pretendon se Milaim Zeka i kishte kërkuar Behgjet Pacollit përmes Naim Murselit 100 mijë euro

Liridona ademaj

Avokati Spartak Ngjela flet për rastin e Liridona Ademajt

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

INFO

NA NDIQ