Kryetari i një komune në Maqedoni i bleu makinë gruas në vlerë 250 mijë euro!

ina-online
ina-online

22/07/2023

Kryetari i Komunës së Kavadarit, Mitko Jançev i ka blerë një makinë të re bashkëshortes së tij Veselka dhe “Range Roveri” i ri ka kushtuar hiç më pak se 250 mijë euro, përcjell INA.

Kryetari i kësaj komune të vogël në Maqedoninë e Veriut thotë për “Fokus” se çdo femër meriton dashuri dhe respekt nga bashkëshorti, dhe se gruaja sidomos është shtylla e familjes.

Ai me veturën e re ka befasuar gruan e tij, e cila i ka mbërritur papritmas në shtëpi. Jançev thotë se lidhja e tyre është 25 vite dhe se pikërisht ka qenë bashkëshortja që gjithmonë i ka ndjenjur më pranë, në kohë të mira dhe në të këqija. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

INFO

NA NDIQ