Ku e Kiarën? Ku e ke Luizin? (Video)

INA
INA

23/07/2023

Luiz Ejlli ka shuar kureshtjen e shumë kureshtarëve për lidhjen e tij me Kiarën. Ai është shfaqur bashkë me Kiarën nën tingujtë e këngës së Getoar Selimit. “Ku e Kiarën? Ku e ke Luizin?”, ka shkruar ai.( INA)

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3153337330922910807?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ