“Ku je”, kënga më e re e Meriton Mjekiqit dhe Majkut

INA
INA

15/02/2024

Meritoni Mjekiqi dhe Majk kanë publikuar këngën e re.

Meritoni, ka më shumë së një muaj që është pjesë e Big Brother VIP Albania 3, shkruan lajmi.net.

Ai po komentohet shumë për debatet e tij dhe për lidhjen më Ilnisën.

Meritoni ashtu siç ka paralajmëruar, ka lansuar këngën e tij në bashkëpunim më Majkun.

Kënga quhet “Ku je” dhe është shkruar nga Meritoni dhe Majku

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ