Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

INA
INA

5 Qershor, 2023

Para se të hynte në Bigbrodher Albania, Luizi ishte njohur me vajzë me emrin Jurgena. Vet ai ka thënë se është takuar dy tre herë dhe jo më shumë.
Për Jurgenën është folur shumë, por akush deri më tani nuk e ka parë askund. Ajo nuk është shfaqur në asnjë ekran televiziv. Taman misterioze, ndonëse ajo e kishte hapur instragramin e Luzit, i cili arriti rreth 700 mijë ndjekës dhe në fund u bllokua.
Thuhet se Luizi ka arritur në marrëveshje me prindin e Jurgenën për fitimet që janë realizuar në atë kohë me atë instagram. Në të ardhmen e afërt pritet që Jurgenën ta shohim diku, deri më tani asnjë lajm. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ