Kumanovari arrestohet për vuajtjen e dënimit me burg

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11 Janar, 2022

SPB Kumanovë dje kanë privuar nga liria kumanovarin S.B (29) i cili është kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg për shkak të veprës së kryer penale “kontrabandë” dhe “vjedhje e rëndë”, respektivisht për shkelje të nenit 237 dhe 236 të Kodit Penal.

Nga MPB shtojnë se ai është dërguar në Institucionin ndëshkues përmirësues – burgu Kumanovë për vuajtjen e dënimit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_2089

’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

Wiliam-walker

Walker thotë se presioni ndaj Kosovës është i padrejtë

osmani escobar lajcak

Çka u bisedua në takimin Osmani-Escobar-Lajçak, presidenca jep detaje?

denkov maria gabriel

Bullgaria me Qeveri të re, akademiku Denkov kryeministër

maja manoleva

Shkarkimi i drejtorit të Klinikës së Kardiokirurgjisë në Shkup, zëvendësministrja kundër ministrit

vucic

Vuçiq: Kosova duhet të përmbushë obligimet e saj

bmw vjedhur

E kërkonin në çdo cep të Gjermanisë, BMW e vjedhur gjendet në veri të Mitrovicës

izet mexhiti

Heqja e 20%, ja çka thotë Mexhiti

qeveria-e-maqedonise

Mbledhja e sotme e Qeverisë, ja vendimet e miratuara

INFO

NA NDIQ