Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

Picture of INA
INA

20/06/2024

Këngëtarja kosovare e njëkohësisht ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Nita Latifi ka ndarë me publikun një lajm të ri, që lidhet me jetën e saj personale. Në rrjetin social “TikTok”, Nita ka treguar se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Ajo është shfaqur e shtrirë në shtrat teksa bën një trend në “TikTok”, ku më pas shfaqet krahu i një mashkulli.

Identitetin e tij ka vendosur ta mbajë sekret por lë të kuptohet se është shumë e lumtur krah tij.

Shiko videon:https://vm.tiktok.com/ZMr2PKyph/

TË FUNDIT
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
8 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
8 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
9 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
22 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

ME TE LEXUARA

1 ditë
Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)
1 ditë
Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)
22 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara
9 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
8 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
8 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

ledion lico

Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

luizi kiara

Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

luizi

Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)

egla

Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

INFO

NA NDIQ