Kumanovarja me poza të “nxehta” nga Dubai (foto)

Modelja e njohur kumanovari, Arbenita ka bërë një set të ri fotosh nga Dubai.

Ndonëse zonjë, ajo duket e mrekullueshme dhe në top formë, duke reklamuar brendet më të njohura botërore. (INA)