Kumanovë, goditet rëndë makina e policisë(Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

7 Shkurt, 2023

Mbrëmjen e 5 shkurtit në Kumanovë ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të drejtuar nga një shofer i ri dhe makinës së policisë. Video incizimi dëshmon se vetura e llojit “Touran” ka lëvizur me shpejtësi të papërshtatshme, por akoma nuk dihet nëse shoferi ka qenë nën ndikimin e alkoolit ose jo.

Dy policët që ndodheshin në makinën e policisë kanë marr lëndime të lehta trupore. Nuk dihet për shëndetin e shoferit që dyshohet për shkaktimin e aksidentit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

daniel server

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështet 100% Serbinë

sulmi gazetaret

Kush janë sulmuesit e gazetarëve në veriun e Kosovës? (FOTO)

benzema

Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Kurti Blinken

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

pdk memli

PDK: Kryeministri Kurti po rrezikon raportet e Kosovës me SHBA-të, të ndryshojë urgjentisht qasjen

ahmeti

Shpend Ahmeti: Asnjë helikopter s’e ka shteti i Kosovës në rast të ndonjë krize

hovenier

Del transkripti i plotë: Hovenier foli për sanksionet e ShBA-së, tregoi se kush e mori vendimin për përjashtimin e Kosovës nga “Defender Europe 23”

spahiu

Spahiu: Kosova nuk duhet tërhiqet, është betejë për flamurin

INFO

NA NDIQ