Kur Enca tregohet rebele dhe e pa edukatë

0

Enca Haxhia pritet që së shpejti të sjell një këngë të re

Por, në vend që këtë paralajmërim ta bëj në mënyrë normale ajo e ka bërë në një mënyrë që mund të konsiderohet fyerje për fansat e saj.

Ajo ka çuar dy gishtat e mesit dhe ka shkruar poshtë fotografisë:

“Kur ti je Milka, por ai eshte mesuar me Albeni”, ka shkruar ajo dhe ka ka ngritur gishtat e mesit lartë.

Sa e paedukatë është kjo Enca. /GazetaExpress/