Kur kemi dasmë? Jasir Asani zbulon planet për martesë

Picture of ina-online
ina-online

23/11/2023

Futbollisti më i spitaktur i Kombëtares Shqiptare, Jasir Asani, ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake UP”.

Ndër të tjera, ai foli për nisjen e karrierës, të qenit pjesë e Kombëtares dhe krenarinë për pjesëmarrjen në Euro2024. Por, nuk mundi t’i shpëtonte dot as pyetjeve për jetën personale.

Jo më kot, pasi vetëm disa orë më parë ai ngacmoi publikun me një foto në InstaStory, ku tregonte këmbët e një vajze me të cilën ishte ulur pranë (partnerja).

Ndaj, moderatorja e pyeti troç kur do të kemi një dasmë prej tij, pasi siç e do “tradita”, futbollistët martohen herët që të ndjekin më pas të qetë karrierën.

“Jam gati për martesë. Duhet të shoh dhe karrierën, i kam thënë që do presim dhe pak”, ka thënë futbollisti.

TË FUNDIT
1 orë
Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë
7 orë
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
7 orë
“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”
7 orë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
7 orë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
1 ditë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
1 ditë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
1 ditë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli
7 orë
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...
7 orë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...
7 orë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

LEXO MË SHUMË

toni kroos kros

Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë

zlatko dalic

Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”

alonso xhaka

“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”

luka modric

Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

Thiago Motta

Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi…

gatusooo-2

Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite…

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

INFO

NA NDIQ