“Kur të thotë gruaja…”! Foto e Luizit që mori gjithë vëmendjen (FOTO)

INA
INA

10 Gusht, 2023

Mjafton një postim i Luiz Ejllit dhe rrjeti shpërthen! Ditën e sotme, këngëtari i dashur për publikuan ka postuar një foto në profilin e “Instagram”-it, cila në pak minuta ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Në imazhin në fjalë, Luizi shfaqet së bashku me partneren e tij, Kiara Tito.

“Ai momenti kur të thotë gruaja “qesh një çikë më shumë””, ka shkruar fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Luiz dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët fituan shumë popullaritet teksa ishin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por edhe tani që reality show ka përfunduar, fansat e tyre i ndjekin ata hap pas hapi dhe janë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë detaje rreth tyre.

Kujtojmë se këngëtari është shumë i angazhuar me projektet e reja muzikore si dhe me koncerte si jashtë ashtu edhe brenda Shqipërisë. Madje moderatorja e njohur e shoqëron atë në ndonjë koncert.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ