“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

Picture of INA
INA

18/05/2024

E ftuar në emisionin “S’e kam me ty”, stilistja Enxhi Valteri ka folur për personazhet e BBV dhe stilin e tyre në veshje.

“Nga djemtë duke marrë parasysh edhe edicionin e parë edhe të dytë sigurisht që kurorën e mban Donaldi. Kristi për shembull është një stil që nuk përqafohet nga të gjithë dhe i duket i çuditshëm por në Europë është shumë mirë. Ai është tek ata personat jo vetëm të veçantë por dhe shumë stylish. Pavarësisht se këtu nuk e kuptojnë“, tha ajo.

“Nga vajzat tek edicioni i parë dhe tek edicioni i dytë, më shumë tek i dyti kemi Jorin që është veshur shumë mirë, kemi Kiarën që ka qenë gjithmonë e pastër, estetike dhe nuk ka bërë gabime. Kiara është e ëmbël dhe portreti i saj sikur i rri dhe i shkonte me veshjet që zgjidhte. Nuk ka bërë gabime fare.“, vijoi më tej.

TË FUNDIT
8 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
15 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
15 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
18 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
19 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

ME TE LEXUARA

8 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
19 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë
18 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
15 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
15 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-14-19-39-11-373_com.facebook.katana-edit

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

INFO

NA NDIQ