Kurti e Rama sipas horoskopit, astrologia e njohur shqiptare “zbërdhen” personalitetet e kryeministrave

Picture of INA
INA

06/07/2023

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të enjte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”.

Përveçse bëri parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit për muajin korrik, ajo gjithashtu ka një këshillë edhe për kryeministrin e vendit, Edi Rama.

Kur u pyet në lidhje me marrëdhënies e Ramës me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, Meri tha:

“U sa bukur që më dole në temë. Kemi një Gaforre dhe një Dash. Kurti është Dash, tipik luftarak. Një njeri që mbron atë të drejtën e vet, mund t’i bie edhe murit me kokë. Ka bërë mirë që nuk e ka konfirmuar takimin me Ramën. Për herë të parë jam pro Kurtit. Sepse kur Kurti e priti bashkëpunimin dhe Rama e anuloi, tani pse shkon, për çokë? Mua më pëlqen shumë politika

Rama është Gaforre dhe Gaforret janë të ndjeshme, e nuk e di se pse humbin për faza emocionale dhe harrojnë ndonjëherë të qenit i drejtpërdrejtë ose të mbrosh atë që ti beson. Nuk ka burrë në botë, nuk ka superfuqi në botë që ty të t’a mposhti.

Zoti Rama duhet të bëhet pak më dinjetoz, në aspektin e shenjave. Ndoshta nuk është udhëheqës lufte, nuk është zgjedhur për luftë sepse ka ardhur me pretendime të tjera, por në momente lufte nuk duhet të themi ‘jo’. Jo se ne jemi gati për luftë, por të mbrojmë dinjitetin. Duket se kemi humbur dinjitetet tona. Por Dashi e mbron”.

TË FUNDIT
22 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
2 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
22 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ