Kush do ta fitojë BB VIP? Astrologia e njohur tregon

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14 Prill, 2023

Astrologia e njohur, Keisi Xhaferri, ishte e ftuar një ditë më parë në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku tha se kjo periudhë është favorizuese për personat me shenjën e Gaforres.

Sipas saj, Luiz Ejlli është pretendent për të fituar këtë edicion të “Big Brother VIP”.

Xhaferri gjithashtu komentoi edhe rezultatin e zgjedhjeve, ku sipas saj përfiton nga planeti Jupiter edhe kryeministri Edi Rama, i cili është Gaforre.

“Nita që është Dashi nuk ia priste mendja do të shkonte deri në finale, por Jupiteri që është planeti i bollëkut dhe optimizmit ndodhet në Dash dhe e ka favorizuar.

Gaforret këtë vit, do thoni ju pse ka marrë kaq famë, por ky Jupiter është në shtëpinë e 10 të karrierës, prandaj shumë gaforre janë përfolur dhe komentuar.

Gaforret do të hahen kokë më kokë, edhe Olta gaforre ishte, ky eklips është në gaforre. Në “Big Brother”-in e kaluar, edhe Jupiteri sapo ishte futur në Dash, fitoi njëri që ishte dashi. Është periudhë që duhet të karikohen Demat të shfaqen në çdo fushë të jetës sa kohë kanë Jupiterin”, tha ajo.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ