Kush e fiton Big Brother VIP sipas Spartak Ngjelës? Avokati: Një fenomen… më aktor se Egla! Ja “arma” e fortë që përdori

Picture of INA
INA

24/05/2024

Avokat Spartak Ngjela i ftuar në “Breaking”, ka rikonfirmuar se bën tifo për Heidin, si fituese e edicionit të tretë të Big Brother VIP 3.

Heidi, një nga pesë finalistet, Ngjela e cilëson si vajzë inteligjente, me eksperiencë në ‘reality show’ dhe një fenomen estetik.

“Të kam thënë që jam me Heidin, por s’kam votuar. E ndjek ajo është inteligjente, ka eksperiencë ndërkombëtare në këtë fushë, kjo jetë është fenomen estetik. Fakti që është fenomen estetik dhe është e bukur, nuk i dihet se cc’ndodh. Do fitojë ajo… Ato aktoret e mëdha, para se të jenë të tilla duhet të ketë qenë të bukura se nuk i merrte njeri. Ato që kanë dhënë impakt të madh pozitiv”, tha ai.

Avokati krahasoi edhe lojën e saj me finalisten tjetër Eglën, duke thënë se sipas tij Heidi është më aktore se ajo.

“Egla lojën e ka të mirë, por Heidi është më aktore, jo në kuptim të populizmit, por në kuptimin e kinematografisë”, u shpreh Ngjela.

TË FUNDIT
5 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
5 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
8 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
1 ditë
Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan
2 ditë
Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

ME TE LEXUARA

8 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
5 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
5 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

Screenshot_2024-06-10-20-46-34-823_com.facebook.katana-edit

Video/ Luizi sjell këngë të re me Melindën, publikon pak nga muzika

linda blero

“Më ka ngacmuar”/ Ish-bashkëshortja i del në mbrojtje Bleros, pas akuzave nga Linda

sara HOXHA LEDRI

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

INFO

NA NDIQ