Kush është Aida që do të hapë Botërorin në Rusi/FOTO

0

Gruaja e cila mahnit me bukuri Me 4 qershor zyrtarisht do të fillojë Kampionati Botëror i Futbollit, i cili njihet si ngjarja më e madhe në këtë sport. Sivjet Kupën e Botën do ta hap këngëtari Robie Williams bashkë me sopranon e famshme ruse Aida Garifullina. Bukuroshja është 30 vjeç dhe është nën e një fëmijë që e ka bashkë me tenistin rus Marat Safin. Aida përveç talentit në muzikë  ajo tërheq vëmendje edhe me bukuri. /21Media

Lexo me shume: http://rtv21.tv/aida-bukuroshja-qe-do-ta-hap-boterorin-kush-eshte-dhe-me-cfare-merret/
© RTV21.tv