Kush është personi që po e shoqëron Arbana Osmanin rrugës për Kosovë?

ina-online
ina-online

24 Gusht, 2023

Arbana rrugës për Kosovë, por nuk është vetëm.

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Arbana Osmani është tejet aktive në mediat sociale.

Osmani ka publikuar një ‘Instastory’ ku shihet rrugës për kosovë.

Por moderatorja nuk është vetëm, krahë ka edhe bashkëshortin e saj Eduartin, teksa ka shkruar “Rrugës me Yllin”.

Ani pse fizikisht nuk është Ylli aty, por këngët e tij e shoqërojnë rrugës për Kosovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Luizi dhe Kiara

Ja çfarë mendon Luizi për vjehrrin dhe vjehrrën

INFO

NA NDIQ