Kush është mashkulli që po e shoqëron Nora Istrefin jashtë vendit?!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi është parë e shoqëruar nga një mashkull. Bëhet fjalë për Drilon Furrën është DJ i saj dhe ata shpesh udhëtojnë se bashku.

Kujtojmë që Nora se fundmi është parë goxha e afërt me ish-burrin e saj, Robert Berishën, të cilët shpesh i shpërndan postime në Instagramin e saj.