Kush mund të largohet sonte nga BBV sipas Luizit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18 Prill, 2023

Si çdo herë tjetër edhe këtë herë, u fol për nominimet në shtëpi. Luizi dhe Kiara e nisën ditën bashkë sot dhe një ndër bisedat e para, ishte pikërisht televotimi i kësaj jave.

Luizi tha se sot rrezikon të dalë Jori ose Nita. Për këtë të fundit, e ka thënë shpesh herë që mund të dalë pasi e do jashtë shtëpisë, me idenë që Nita nuk ka çfarë i jep më këtij formati.

Ai nuk e ka nominuar asnjëherë Nitën, por dy herët e fundit e ka bërë, me argumentin se nuk e sheh në finale.

Ndërsa për Jorin, ndonëse ajo është shumë positive dhe me Luizin shkon shumë mirë, ai e sheh atë si të rrezikuar, duke qenë se të tjerët janë lojtarë të fortë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ