Ky është 38 vjeçari nga Istogu që ndërroi jetë duke vallëzuar

Në Istog një person ka vdekur derisa ishte duke vallëzuar në një aheng familjar.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, derisa viktima është dërguar në QKMF’në e Istogut pa shenja jete.

Viktima i cili sipas burimeve të Bota Sot është Shemsedin Shatri, i cili derisa vallëzonte është shtrirë në dysheme pa shenja jetë.

I ndjeri nërroi jetë në moshën 38 vjeçare dhe u varros në Tomoc. Ishte baba i tre femijëve.