Ky është banori i BBVA që fitoi më së shumti ndjekës në Instagram për vetëm 48 orë

INA
INA

16/01/2024

Sezoni i tretë i Big Brother VIP Albania ka filluar të shtunën.

Pjesë e shtëpisë janë bërë 18 banorë, të cilët tashmë janë kryefjala e rrjeteve sociale.

Një rritje të madhe ka pasur edhe llogaria e tyre në Instagram. Banori që kryeson listën është Romeo Veshaj me një rritje prej 7431 ndjekësish, nga ku vihet re që llogaria e tij është bërë private. Lista vijon si më poshtë:

Romeo Veshaj – 7431 ndjekës
Meriton Mjekiqi – 1803 ndjekës
Vesa Smolica – 1204 ndjekës
Roza Lati – 1107 ndjekës
Rike Roçi – 643 ndjekës
Heidi Baci – 625 ndjekës
Ledjona Xheladinaj – 491 ndjekës
Jul Deda – 337 ndjekës
Sara Gjordeni – 308 ndjekës
Ervin Goxhi – 190 ndjekës
Ilnisa Agolli – 138 ndjekës
Meri Shehu – 131 ndjekës
Gazmend Ujkashi – 103 ndjekës
Drini Zeqo – 71 ndjekës
Gabriele Mezini – 49 ndjekës

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ