Ky është formacioni i Kombëtares përballë Ishujve Faroe

Picture of ina-online
ina-online

20/11/2023

Pak minuta para se të nisë sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve faroe, janë bërë publike dhe formacionet zyrtare.

Për këtë sfidët trajneri Silvinjo ka bërë rotacion, pasi tashmë Shqipëria e ka siguruar biletën pë rnë Gjermani.

Kuqezinjtë do të luajnë me: Strakosha, Mitaj, Ismajli, Gjimshiti, Balliu, Bare, Asllani, Bajrami, Asani, Uzuni, Daku

TË FUNDIT
11 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
12 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
12 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
12 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
12 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

ME TE LEXUARA

12 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
12 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
12 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
11 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
1 ditë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
1 ditë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
12 orë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
12 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

LEXO MË SHUMË

rej manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ