Ky është gjesti që bëri Don Xhoni për Muajin e Shenjtë të Ramazanit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/04/2023

Don Xhon ka treguar se vec karrierës bën edhe shumë bamirësi.

Teksa ka qenë i ftuar për iftar në një shoqatë bamirësie, reperi ka bërë gjestin e madh.

Rap-artisti nga Drenica edhe në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit ka vendosur që të dhurojë donacion për ndërtimin e një shtëpie të re për një familje.

“Faleminderit shumë Don Xhon. Përmes shoqatës tonë po e gëzon një familje me shtëpi të re. Për Iftar sot te shoqata jonë ishte këngëtari Don Xhoni i cili dhuroi donacion për ndërtimin e një shtëpi për një familje nevojtare. Zoti e shpërbleftë”, ka shkruar Kastrati sipër një foto ku shihet bashkë me Don Xhonin.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ