Ky është numri i rasteve të reja nga COVID-19

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Në 24 orët e fundit janë raportuar gjithsej 234 raste të reja me COVID-19 në vend, shkruan Alsat.

Po ashtu, janë regjistruar edhe 17 viktima derisa janë 1491 të shëruar./Alsat

TË FUNDIT
42 minuta
Francë-Holandë, mbyllet me barazim
2 orë
Mexhiti takon gjeneralin Clark
3 orë
Borrell i zgjat mandatin, Lajçak mbetet edhe disa muaj në pozitën e të dërguarit të BE-së për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
3 orë
SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse
3 orë
Greqia nis ushtarë në Kosovë në kuadër të KFOR-it

ME TE LEXUARA

2 ditë
Të dhëna alarmante! Venecia drejt fundosjes?!
1 ditë
Taravari ka një informacion për BDI-në, ja për çka bëhet fjalë
7 orë
Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit
1 ditë
EURO 2024/ Përplasje “gjigantësh” në “Veltnis Arena”, grupet B e C diskutojnë “hesapet” e kualifkimit
14 orë
Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës
1 ditë
Gashi priti Konjufcën në Kuvend
11 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
2 ditë
Merko nuk ndihet fajtor për emërimin e drejtorëve në Shkollën Fillore “Goce Dellçev”
1 ditë
FOTO/Gazetari rumun: Rama u rekrutua nga shërbimet tona sekrete, kjo shpjegon lidhjen e tij me Koldean

LEXO MË SHUMË

fbl-euro-2024-match20-ned-fra-600x360

Francë-Holandë, mbyllet me barazim

Screenshot_2024-06-21-21-44-15-846_com.android.chrome-edit

Mexhiti takon gjeneralin Clark

Lajcak

Borrell i zgjat mandatin, Lajçak mbetet edhe disa muaj në pozitën e të dërguarit të BE-së për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

IMG_3456

SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse

KFOR KS

Greqia nis ushtarë në Kosovë në kuadër të KFOR-it

Evzoni-border-station-800x445

Radhë të gjatë në kufi, shumë qytetarë ia mësynë Greqisë

tanja fajon

Fajon: Anëtarësimi i shteteve të Ballkanit në BE, tani ose kurrë

izet mexhiti

Mexhiti do të jetë zëvendëskryeministër i parë, e konfirmon marrëveshjen

ilir veseli saraj

Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit

INFO

NA NDIQ