Ky është padiskutim një bashkëpunim që e keni pritur pafund nga Luizi …

Picture of INA
INA

14/08/2023

Gjatë kohës kur Luizi gjendej brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Flori ka treguar hapur se ka qënë një ndër mbështetësit e tij në atë format.

Pasi u shpall fituesi i “BBV2”, Luizi ka qënë tepër i angazhuar me projekte të ndryshme si edhe me koncerte të shumta.

Por duket se më në fund, Luizi ka vendosur të “bjerë” në duar e një prej kompozitorëve më të talentuar në Shqipëri dhe bëhet fjalë për Flori Mumajesin.Ka qënë një postim i bërë në profilin e Instagramit të Luizit, ai që ka ngritur dyshimet se një projekt i ri muzikor po vjen mes dyshes.

Në foton e postur shihen dy duar duke i rënë pianos dhe sipas fansave dhe një prej faqeve që mbështët Luizin, @luizkryefjalanew, bëhët fjalë për dy artistët mjaft të dashur të publikut shqiptar, Flori dhe Luizi.

Nuk është ende e qartë se për çfarë po punon dyshja, por një gjë është e sigurt, një bashkëpunim mes tyre po pritet me padurim…

TË FUNDIT
5 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
20 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
21 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
1 ditë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
21 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
20 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ