Ky është parashikimi i motit për sot

INA
INA

05/01/2024

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë pjesërisht i vranët, nëpër lugina me mjegull, ndërsa pasdite vranësira do të rritet. Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -2 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 9 deri në 15 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë kryesisht mot me mjegull, ndërsa rreth mesditës mjegulla pjesërisht do të zvogëlohet. Temperatura minimale do të zbresë deri në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 9 gradë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shqiptar-mal i zi

Shqiptari i vrarë sot në Mali të Zi, kishte kërkuar statusin e dëshmitarit, ka ofruar informacione për disa vrasje

scholz-shulc-olaf

Gjermania nuk do të dërgojë trupa tokësore në Ukrainë

kandidatet per president

Osmani i mblodhi nënshkrimet për president, edhe pak ju duhen Taravarit, Dimitrievskit dhe Vankovskës

daniel server

Serwer për Vuçiq-in: Dëshiron të mbajë hapur opsionin ushtarak në Kosovë

kosov kroaci

A e rekomandoi ambasada e Kosovës një kosovar të pranojë dokumentet e Serbisë? MPJ deklarohet për rastin

kamberi vucic

Vuçiç fton shqiptarët në qeverinë e re, cila ishte përgjigja ndaj tij?

Prokuroria

Po kontrollohet një lidhje e mundshme e vrasjes në Bllacë me shpërthimin e një zjarri në Çair

aeroport italiane franceze

Shtrenjtohen biletat e fluturimeve, ja sa do të shkojnë?

Biden

Biden shpreson për një pauzë të luftimeve në Gazë gjatë Ramazanit

INFO

NA NDIQ