Ky është parashikimi i motit për sot

INA
INA

18/01/2024

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe më ngrohtë, me reshje të përkohshme të shiut, posaçërisht në pjesët perëndimore të vendit ku reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme. Do të fryjë dhe erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi jugor (mbi 60 km/h). Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 18 gradë, shkruan Alsat.Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë më vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dobëta të shiut. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 13 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dokumente pasaporta

Qytetarët e Shkupit mund të kontrollojnë online nëse pasaporta e tyre është gati

Talat Xhaferi

Xhaferi në Samitin e Investimeve për Ballkanin Perëndimor të BERZH-it

Izet Mexhiti

Mexhiti mesazh Grubit: S’jemi derivat i Dik Martit dhe shtëpive të verdha

Taravari Gostivar

Halil Snopçe u caktua kryetar i shtabit zgjedhor të degës së ASH në Gostivar

Arben Taravari3

Taravari: Maqedonia një herë ka zgjedhur president në Kuvend, pse mos ta bëjmë sërish!

bdi kryesia

BDI e vetme apo bashkë Selën në zgjedhje, në lojë edhe emra tjerë?!

levizja-besa

Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor (FOTO)

fatmirbytiqi

Bytyqi: Kjo qeveri është treguar me vepra e jo me fjalë

demiri-750x430-1

Ministri i Shëndetësisë për REL – Demiri: Nëse jam ministër pas zgjedhjeve kam plan për klinikat

INFO

NA NDIQ