Ky është parashikimi i motit për sot

Picture of INA
INA

14/06/2024

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dendura të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 24 deri në 31 gradë.
Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje shiu dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

TË FUNDIT
12 minuta
Imeri: Koalicioni VLEN siguron 30 milionë euro për komunat shqiptare
43 minuta
Bashkëshortja e ish-ushtarit të UÇK-së tregon si u ndalua nga autoritetet në Maqedoni
1 orë
Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së
2 orë
Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut
2 orë
Bastisje në Strumicë, ndalohet një person

ME TE LEXUARA

14 orë
Aksident mes tri veturave në autostradën “Arbën Xhaferi”, një i vdekur
12 minuta
Imeri: Koalicioni VLEN siguron 30 milionë euro për komunat shqiptare
23 orë
Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione
13 orë
Arrestimi i veteranit të UÇK’së, Ambasadori Qehaja: S’ka rrezik për dorëzimin e Blerim Ramadanit në Serbi
23 orë
Mbyllet pika kufitare “Bogorodica”, zjarr në anën greke
5 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

Saranda Imeri1

Imeri: Koalicioni VLEN siguron 30 milionë euro për komunat shqiptare

arrest ushtar

Bashkëshortja e ish-ushtarit të UÇK-së tregon si u ndalua nga autoritetet në Maqedoni

sadulla duraki duraku

Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së

Kurti

Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut

policia

Bastisje në Strumicë, ndalohet një person

LSDM

LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët

maqedoni-bullgari-780x439-1

Shkupi shpreson te Gjykata e Strasburgut

Fatmir-Bytyqi

A do të vazhdojë Fatmir Bytyqi të jetë pjesë e LSDM-së?

mexhiti mickoski

Mexhiti dhe Mickoski në Samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC Summit) në Londër

INFO

NA NDIQ