Ky flamur ka çartur mediumin serb, kjo ndodhi në ndeshjen Itali – Shqipëri, mbi 50 mijë shqiptarë (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

16/06/2024

Media serbe “Veçernj Novosti”, që njihet për shkrime kundër shqiptarëve, ka publikuar një fotografi,

Kjo fotografi e ka çartur mediumin serb.

Ky farë medium serb ka shkarravitur duke e quajtur si provokim një flamur që e paraqitën tifozët kuqezinj, ku ishin mbi 50 mijë shikues në stadiumin “Signal Iduna Park” në Dormund.

“Italia dhe Shqipëria zhvilluan një ndeshje mjaft interesante në xhiron e parë të Kampionatit Evropian të futbollit dhe kampioni aktual fitoi me rezultat 2:1.

Skandale të mëdha nga shqiptarët.

Pas provokimeve të mëdha shqiptare, ka pasur edhe flamuj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe Shqipërisë së Madhe”, si në rrugët e Dortmundit ashtu edhe në tribuna”, shkarravit ky medium./Bota Sot

TË FUNDIT
10 orë
Rama thirrje mërgimtarëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë
10 orë
Sa ortodoksë e katolikë banojnë në Shqipëri?
17 orë
Të vjedhura në Itali, sekuestrohen 2 makina “G-Class” me vlerë rreth 300 mijë euro në Vlorë
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

ME TE LEXUARA

21 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së
20 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

LEXO MË SHUMË

edi rama

Rama thirrje mërgimtarëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë

Eduard Zaloshnja

Sa ortodoksë e katolikë banojnë në Shqipëri?

policia-shqiperi shqiptare

Të vjedhura në Itali, sekuestrohen 2 makina “G-Class” me vlerë rreth 300 mijë euro në Vlorë

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

rama zelenski

Rama nga Londra: Shqipëria do të mikpresë vitin tjetër Samitin e Komunitetit Politik Europian

INFO

NA NDIQ