Ky këngëtar është ish burri i Dafina Dautit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Shkurt, 2023

Këngëtarja Dafina Dauti, ditët e fundit u bë pjesë e shtëpisë më të madhe në Kosovë.

Ajo gjatë një bashkëbisedimi me Xhulin, u shpreh se ish i dashuri i saj, la dy gra njëkohësisht, atë dhe ish- gruan, për të cilen thoshte se ishte i ndarë me të.

Bëhet fjalë për Tafil Kurteshin me të cilën këngëtarja ka një vajzë të quajtur Kaylee.

Kujtojmë se çifti ndarjen e bëri publike dy muaj pas lindjes së vajzës së tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ