Ky veprim i Romeos po e shqetëson Donaldin

INA
INA

06/02/2024

Romeo Veshaj është bërë pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’ qe nga dita e parë.

Mungesën e tij po e vuan më së shumti vëllai binjak i tij Donaldi ketë e ka treguar edhe ai përmes një ‘Instastory’, shkruan “Kosovarja”.

Donaldi shprehet se “Jam pa gjumë sepse e kam parë bigun si gjithmonë deri në 4 të mëngjesit, ky bigu na ka hapur punët, se di sa mund të shty kështu”.

Kujtojmë se dhe Romeo ka treguar se i mungon mjaftë shumë Donaldi aty.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ