Kylian Mbappe me “valixhe në dorë” drejt Real Madrid

Picture of ina-online
ina-online

31/08/2023

Pas javësh të trazuara, me një ngërç dhe një anashkalim të grupit, ‘telenovela’ Kylian Mbappé po përjeton një moment qetësie prej dy javësh. Ylli i PSG-së ka gjetur grupin dhe terrenin, madje duke u treguar tashmë vendimtar.

Dhe tensionet me drejtuesit janë zbutur deri në atë pikë sa thuhet se bisedimet janë duke u zhvilluar për të gjetur një mënyrë për të shmangur një largim të lirë nga plasaritja me djalin nga Bondy në fund të sezonit.

Real Madrid, i cili mund të shpresojë të mirëpresë Mbappé këtë verë për të zëvendësuar Karim Benzema, prandaj do të duhet të presë edhe një kohë. Megjithatë, kjo nuk e pengon median spanjole “Voz Populi” që t’i marrë të gjitha me këmbën e gabuar dhe të nxjerrë një ekskluzivitet, që duket shumë i pamundur.

Sipas mediave, Kylian Mbappé mund të nënshkruajë sot për Real Madridin! Në një skenar të dyshimtë, “Voz Populi” njofton se Florentino Pérez ka vendosur të marrë masa dhe se PSG, e bllokuar nga “Fair Play” financiar, veçanërisht për të përfunduar marrëveshjen e Kolo Muanit, ka vendosur të dorëzohet.

Madje përmendet një zyrtarizim i mundshëm nga fundi i pasdites së kësaj të mërkure. Çfarë padyshim e bëjnë lumturinë e faqeve që merren me lajmet e Real Madridit. Përpara një klime të re të mundshme…

TË FUNDIT
3 orë
Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1
3 orë
Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë
8 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur
8 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
9 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

ME TE LEXUARA

12 orë
Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj
9 orë
Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!
9 orë
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
9 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve
18 orë
Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje
8 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
17 orë
Hoxha për Seferin, vetëm një ndryshim te Shqipëria kundër Kroacisë! Ja gjendja e Asanit
8 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

LEXO MË SHUMË

portugalia

Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1

kombetarja turke turqia

Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë

kombetarja shqiptare shqiperia

Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”

Screenshot_2024-06-18-17-52-14-908_com.android.chrome-edit

Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

Screenshot_2024-06-18-17-39-00-263_com.facebook.katana-edit

Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!

Screenshot_2024-06-18-15-02-46-944_com.facebook.katana-edit

Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj

tifozet-1

Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm

INFO

NA NDIQ