Kylie i shtrydh bananet me trupin e saj bombastik

0

Kylie Jenner ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte.
20-vjeçarja ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të prezantuar, veshur plot ngjyra.

Kylie mbante veshur një palë rroba banje ngjyrë vjollcë dhe qëndronte shtrirë mbi banane.