La Australinë për BB VIP, çfarë premton Elvis Pupa

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/03/2023

Humoristi i njohur, Elvis Pupa, është konkurrenti i gjashtë që bëhet pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP2”. Ai ka lënë Australinë për tu bërë pjesë e këtij formati.

“Unë quhem Elvis Pupa, jam 20 vjeç me 25 vite eksperiencë, ose me lekë shqiptare 45 vjeç. Po futem në Big Brother sepse mendoj se si show pak a shumë i ngjan jetës që aty shihet karakteri jot i vërtetë në lidhje me situatat që krijohen.

Gjithashtu edhe për qejf dhe për të qenë para publikut dhe këto kohë që do jem aty është racioni i çokollatave të këtyre 5 viteve që nuk kam qenë para jush.

Nuk është se kam ndonjë dobësi të veçantë, kam qenë i dobët tani jam shëndoshur i çik. Defekte kemi të gjithë se jemi qenie njerëzore, por nëse keni ndonjë ankesë kontaktoni me fabrikën.

Nëse jetën time do e krahasoja me një film mund të ishte “Rambo. Me zor pres të futem brenda sepse ato kohë që unë do jem brenda do jenë lule në krahasim me a durohet lulja në shtëpi”, u shpreh Elvis Pupa në klipin e tij prezantues.

TË FUNDIT
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ